Nowoczesny pracodawca farmaceutyczny - Chiesi Poland - Przedstawiciel Medyczny, Marketing Farmaceutyczny, Przedstawicie - Pharmaceutical Representative
Jesteś tutaj: Strona główna Numer 4/2017

Autor: Barbara Waleńko

Nowoczesny pracodawca farmaceutyczny - Chiesi Poland

Pracodawcy na rynku farmaceutycznym stają wobec coraz większych wyzwań związanych z zarządzaniem pracownikami. W tak konkurencyjnym środowisku niezmiernie ważne jest nowoczesne, czyli podążające z duchem czasów całościowe podejście do rozwoju organizacji. Pojawia się w związku z tym wiele zagadnień, o których warto myśleć w kontekście zarządzania firmą. Menedżerowie wyższego szczebla firmy Chiesi Poland, na przykładzie już wdrożonych i przygotowanych do wprowadzenia nowoczesnych systemów i programów w polskim oddziale firmy opowiedzieli, jak podchodzą do coraz bardziej wymagającego otoczenia, do zadań, pracowników i przyszłości organizacji. Analizując to, co wyróżnia Chiesi w branży, wzięli pod uwagę kilka nasuwających się pytań:
  • W jaki sposób skutecznie zarządzać personelem przedsiębiorstwa farmaceutycznego?
  • Jak sprawnie połączyć realizację ambitnych celów biznesowych, wysokich standardów etycznych oraz satysfakcji pracowników?
  • Jak zatrzymać najbardziej zdolnych i wydajnych pracowników w firmie?
  • Jak przygotować personel do nowych wyzwań biznesowych i utrzymać wysoką motywację?
  • Jak kreować właściwą równowagę między pracą i regeneracją pracowników?
Pełna treść dostępna tylko dla zalogowanych prenumeratorów!
Wykup prenumeratę