Polfarm - Ogólnopolski Kongres farmaceutyczny - Wydarzenia - Pharmaceutical Representative
Jesteś tutaj: Strona główna WYDARZENIA


Polfarm - Ogólnopolski Kongres farmaceutyczny

Data wydarzenia: 28.09.2017
okładka magazynu
Europejskie Centrum Biznesu oraz Partnerzy Merytoryczni mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 30. edycji Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM, który odbędzie się 28 września 2017 r.w Warszawie w Hotelu Marriott. Temat przewodni spotkania brzmi:

„Rok 2017 w branży farmaceutycznej – wpływ ostatnich zmian w prawie farmaceutycznym na funkcjonowanie branży farmaceutycznej”
Tradycyjnie Kongres organizowany jest na jesieni, aby wraz z zaproszonymi  prelegentami poruszyć szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego. Mamy nadzieję, iż zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się między innymi na planowanych zmian w prawie dotyczącym sektora farmaceutycznego, a także rynku aptecznego (Apteka dla aptekarza, funkcjonowanie aptek internetowych), aktualnej praktyki GIF w odniesieniu do hurtowni farmaceutycznych, statusu wdrożenia Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi, reklamy leków i suplementów diety, planowanym zmianom w obszarze prawa podatkowego, istotnym dla sektora farmaceutycznego. Mamy nadzieję, że kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży.

Wszystkie informacje dotyczące Kongresu dostępne są na stronie www.polfarm.biz.