Ogólnopolski Kongres Producentów Leków i Suplementów Diety - Twoja recepta na sukces - Wydarzenia - Pharmaceutical Representative
Jesteś tutaj: Strona główna WYDARZENIA


Ogólnopolski Kongres Producentów Leków i Suplementów Diety - Twoja recepta na sukces

Data wydarzenia: 26.04.2018 do 27.04.2018
okładka magazynu
26-27.04.2018, Warszawa,
Centrum Konferencjne Golden Floor, ul. Chłodna 51, 32 piętro budynku Warsaw Trade Tower.
Szanowni Państwo,
Rynek Farmacji to jeden z najdynamiczniej rozwijających się rynków w Polsce. Jest to także rynek bardzo agresywny oraz nastawiony na szereg zmian i wyzwań jakie są stawiane przez legislatorów. Wymagania prawne i osobowe jakie stawia producentom leków, suplementów, dermokosmetyków, hurtowniom sprawiają, że potrzebujemy czegoś więcej niż tylko analizy i strategie. Potrzebujemy inspiracji, potrzebujemy personelu. Zachodzi również potrzeba śledzenia wszystkich zmian i innowacji jakie pojawiają się w obszarach farmaceutycznych aby nadążać za wszelkimi nowościami i ciekawostkami. Kolejnym kluczem do sukcesu jest efektywna współpraca z aptekami, ale czasami także z innymi kanałami sprzedaży i dystrybucji. Kolejna ważna rzecz to rosnące wymogi w obszarze personelu oraz jego skuteczny dobór.

Mając na uwadze wszystkie te czynniki w imieniu Naszego zespołu pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w jedynym tak rozbudowanym merytorycznie spotkaniu, które dedykujemy zarówno zarządom firm farmaceutycznym jak również  kierownikom i pracownikom poszczególnych działów. Mamy nadzieję, że podczas tych dwóch dni wymiana doświadczeń wyrośnie ponad podziały, zapomnimy w tym dniu, że nie jesteśmy konkurencją i z nowymi doświadczeniami  wysnujemy wnioski na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy zainteresowane dotarciem do dedykowanej grupy docelowej w ekskluzywnym miejscu i w gronie najwybitniejszych przedstawicieli branży.

Zespół Innova Business Forum Group
Kogo zapraszamy do udziału?
  • Firmy Farmaceutyczne, Producenci Leków i Suplementów, Dermokosmetyków
  • Działy: Marketingu RX i OTC, Multichannel, Trade Marketingu, Field Force, Logistic & Distribution, Przemysł Farmaceutyczny, Działy HR.
Kongres odbędzie się w dniach 26-27.04.2018, w Warszawie w centrum konferencjnym Golden Floor, znajdującym się przy ul. Chłodnej 51, na 32 piętrze budynku Warsaw Trade Tower.

Zarys programowy dostępny na stronie internetowej http://farmacjawpolsce.pl/program